Џорџо Наполитано: Разлика помеѓу преработките

Додадени 10 бајти ,  пред 12 години
с
Бот: козметички промени
с (Бот Додава: fy:Giorgio Napolitano)
с (Бот: козметички промени)
 
 
<div class="boilerplate metadata" id="stub">[[СликаПодатотека:Flag of Italy.svg|30п]]&nbsp;''Оваа [[Биографија|биографска]] статија за личност од [[Италија]] е [[Википедија:Што е никулец?|никулец]]. Можете да [[Помош:Како да уредам страница|помогнете]] со тоа што ќе ја [{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} проширите]''.</div>
[[Категорија:Никулци за Италијанци<noinclude>| </noinclude>]]
<noinclude>
 
[[Категорија:Никулци за Италијанци<noinclude>| </noinclude>]]
[[Категорија:Италијански политичари]]
 
941.847

уредувања