Бил Клинтон: Разлика помеѓу преработките

Додадени 5 бајти ,  пред 13 години
с
Бот: Промена на шаблон: Инфокутија државник
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот: козметички промени)
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија државник)
{{Инфокутија за државник
| име=Бил Клинтон<br />Bill Clinton
| слика=Bill Clinton.jpg
941.847

уредувања