Љубисав Иванов - Ѕинго: Разлика помеѓу преработките

с
Бот: козметички промени
с (Отстрането уредувањето на 62.162.216.135 (разговор), вратено на последната верзија на Raso mk)
с (Бот: козметички промени)
 
[[Категорија:Македонски политичари]]
 
[[Категорија:Социјалистичка партија на Македонија]]
[[Категорија:Социјалистичка партија на Македонија]]
 
[[Категорија:Кратовци]]
941.847

уредувања