Разлика помеѓу преработките на „Јустинијан II“

Додаден 1 бајт ,  пред 10 години
с
Бот: козметички промени
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Личност)
с (Бот: козметички промени)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Инфокутија за личност
| име=Јустинијан II Ринотмет<br />
| портрет=Solidus-Justinian II-Christ b-sb1413.jpg
| опис=Солид на Јустинијан II
941.847

уредувања