Разлика помеѓу преработките на „Јудеоирачки арапски јазик“

с
Бот: козметички промени
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот: козметички промени)
 
{{Семитски-никулец}}
{{Семитски јазици}}
 
[[Категорија:Арапски јазици]]
[[Категорија:Јазици во Ирак]]
[[Категорија:Јазици во Израел]]
{{Семитски јазици}}
 
[[ar:يهودية عراقية (لهجة)]]
941.847

уредувања