Разлика помеѓу преработките на „Windows 7“

Додадени 25 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница
с (Бот Додава: ml:വിൻഡോസ് 7)
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
== Надворешни врски ==
* [http://blogs.msdn.com/e7/ Engineering Windows 7 (E7) MSDN Blog]
{{commonscat|Windows 7}}
 
[[Категорија:Информатика]]
941.847

уредувања