Разлика помеѓу преработките на „Малев“

Додадени 37 бајти ,  пред 9 години
с
Бот: Промена на шаблон: Infobox Airline
с (Бот: козметички промени)
с (Бот: Промена на шаблон: Infobox Airline)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија за авиокомпанија
{{Infobox Airline
|airline = Malév Hungarian Airlines <br /> Magyar Légiközlekedési Vállalat
|image= Malév Hungarian Airlines 737-800.jpg
941.847

уредувања