Разлика помеѓу преработките на „Џерманвингс“

Додадени 27 бајти ,  пред 11 година
с
Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
 
[[Луфтханза]]
{{commonscat|Germanwings}}
 
[[Категорија:Авиокомпании од Европа]]
941.847

уредувања