Отвори го главното мени

Промени

Додадени 23 бајти ,  пред 9 години
с
Бот: Промена на шаблон: Infobox Country
{{Инфокутија за држава
{{Infobox Country
|native_name = <span style="line-height:1.33em;">{{lang|gv|'''''Ellan Vannin'''''}}</span>
|conventional_long_name = <span style="line-height:1.33em;">'''Isle of Man'''</span> <br /> <span style="line-height:1.33em;">'''Островот Ман'''</span>
941.847

уредувања