CMYK: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 12 години
с
Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот: козметички промени)
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
 
{{никулец}}
{{commonscat|CMYK}}
 
[[Категорија:Бои]]
941.847

уредувања