Разлика помеѓу преработките на „Блек сабат“

Додадени 29 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница; козметички промени
с (Бот: козметички промени)
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница; козметички промени)
* ''[[Cross Purposes]]'' (1994)
* ''[[Forbidden (Black Sabbath album)|Forbidden]]'' (1995)
{{commonscat|Black Sabbath}}
 
[[Категорија:Музика]]
941.847

уредувања