Разлика помеѓу преработките на „970“

Додадени 19 бајти ,  пред 9 години
с
Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница
с (Бот Додава: hy:970)
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
 
*
{{commonscat|970}}
 
[[Категорија:10 век|6970]]
941.847

уредувања