Разлика помеѓу преработките на „915“

Додадени 19 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница
с (Бот Додава: hy:915)
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
 
*
{{commonscat|915}}
 
[[Категорија:10 век|1915]]
941.847

уредувања