Разлика помеѓу преработките на „Блек сабат“

Одземени 2 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: козметички промени
с (Бот: козметички промени)
* ''[[Cross Purposes]]'' (1994)
* ''[[Forbidden (Black Sabbath album)|Forbidden]]'' (1995)
 
 
[[Категорија:Музика]]
[[Категорија:Хеви метал]]
 
 
{{Link FA|it}}
941.847

уредувања