Разлика помеѓу преработките на „811“

Додадени 19 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница
с (Бот Додава: hy:811)
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
 
*
{{commonscat|811}}
 
[[Категорија:9 век|1811]]
941.847

уредувања