Разлика помеѓу преработките на „518“

Додадени 19 бајти ,  пред 11 година
с
Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница
с (Бот Додава: lmo:518)
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
== Починале ==
*
{{commonscat|518}}
 
[[Категорија:6 век]]
941.847

уредувања