Разлика помеѓу преработките на „397“

Додадени 20 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница
с (Бот Брише: ca:397)
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
== Починале ==
*
{{commonscat|397}}
 
[[Категорија:4 век]]
 
941.847

уредувања