Разлика помеѓу преработките на „29“

Додадени 18 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница
с (Бот Додава: bcl:29)
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
== Починале ==
*
{{commonscat|29}}
 
[[Категорија:1 век]]
941.847

уредувања