Разлика помеѓу преработките на „Науката во 2019 година“

с
Бот: козметички промени
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот: козметички промени)
'''[[2019]] година во [[наука]]та''' содржи некои значајни настани.
 
== Настани ==
 
[[Категорија:2019 година во науката| ]]
941.847

уредувања