Разлика помеѓу преработките на „2023“

Додадени 20 бајти ,  пред 9 години
с
Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница
с (Бот Додава: uk:2023)
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
 
* ...
{{commonscat|2023}}
 
[[Категорија:21 век]]
941.847

уредувања