Разлика помеѓу преработките на „1507“

Додадени 20 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница
с (Бот: козметички промени)
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
 
*
{{commonscat|1507}}
 
[[Категорија:16 век|01507]]
941.847

уредувања