Разлика помеѓу преработките на „1495“

Додадени 20 бајти ,  пред 11 година
с
Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница
с (Бот Додава: gan:1495年)
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
 
*
{{commonscat|1495}}
 
[[Категорија:15 век|91495]]
941.847

уредувања