Разлика помеѓу преработките на „1494“

Додадени 20 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница
с (Бот Додава: gan:1494年)
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
 
*
{{commonscat|1494}}
 
[[Категорија:15 век|91494]]
941.847

уредувања