Разлика помеѓу преработките на „1442“

Додадени 20 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница
с (Бот Брише: ca:1442)
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
 
*
{{commonscat|1442}}
 
[[Категорија:15 век|41442]]
941.847

уредувања