Разлика помеѓу преработките на „1435“

Додадени 20 бајти ,  пред 11 година
с
Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница
с (Бот Додава: qu:1435)
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
 
*
{{commonscat|1435}}
 
[[Категорија:15 век|31435]]
941.847

уредувања