Разлика помеѓу преработките на „1417“

Додадени 20 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница
с (Бот Додава: qu:1417)
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
 
*
{{commonscat|1417}}
 
[[Категорија:15 век|11417]]
941.847

уредувања