Разлика помеѓу преработките на „1352“

Додадени 20 бајти ,  пред 9 години
с
Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница
с (Бот Додава: qu:1352)
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
 
*
{{commonscat|1352}}
 
[[Категорија:14 век|51352]]
941.847

уредувања