Разлика помеѓу преработките на „1042“

Додадени 20 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница
с (Бот Додава: qu:1042)
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
 
*
{{commonscat|1042}}
 
[[Категорија:11 век|41042]]
941.847

уредувања