Разлика помеѓу преработките на „1007“

Додадени 20 бајти ,  пред 11 година
с
Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница
с (Бот Додава: hy:1007)
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
 
*
{{commonscat|1007}}
 
[[Категорија:11 век|01007]]
941.847

уредувања