Разговор:Светско првенство во фудбал 1978

Додај тема
Тековни разговори

brest-bot проверка на правописУреди

  • Податотека наместо Image, вики клучни зборови на македонски.

Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 04:59, 24 јули 2009 (UTC), управуван од Brest.

Назад на страницата „Светско првенство во фудбал 1978“.