Разговор:Знаме на Гренада

Додај тема
Тековни разговори

brest-bot проверка на правописУреди

  • цитирана веб страница наместо cite web, назив на шаблон на македонски јазик.
  • Категорија наместо Category, вики клучни зборови на македонски.
  • Податотека наместо File, вики клучни зборови на македонски.

Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 20:22, 8 август 2010 (CEST), управуван од Brest.

Назад на страницата „Знаме на Гренада“.