Податотека:Википедија.ppt.pdf

Википедија.ppt.pdf(големина: 999 КБ, MIME-тип: unknown/unknown)

Предупредување: Оваа податотека може да содржи штетен код. Ако ја користите, ова може да му наштети на вашиот систем.

ОписУреди

Забелешка: станува збор за PowerPoint презентација, по снимањето на датотеката тргнете ја наставката .pdf.

Презентација за Википедија (основни информации и упатство за уредување).

Автори: Столиќ Милош, Слободан Јаќоски

ЛиценцаУреди

GFDL

Јас, создавачот на ова дело, со ова давам дозвола за умножување, распространување, и/или видоизмена на овој документ под условите на ГНУ-овата Лиценца за слободна документација, верзија 1.2 или било која понова верзија издадена од Фондацијата за слободна програмска опрема; без непроменливите делови, без текстот на предните корици, и без текстот на задните корици.
Подлежи и на општите услови на употреба.

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеДимензииКорисникКоментар
тековна15:48, 28 ноември 2006 (999 КБ)Misos (разговор | придонеси)Забелешка: станува збор за ppt презентација, по снимањето на дадотеката тргнете ја наставката .pdf. Презентација за Википедија (основно инфор�

Податотекава се користи во следнава страница: