Здраво и добредојдени на мојата корисничка страница.

Википедија:Вавилон
bg За този потребител българският е роден език.
mk-3Корисникот напредно зборува македонски.
en-3 This user is able to contribute with an advanced level of English.
Anti eu.png
Овој корисник не ја поддржува
Европската Унија
NoCopyright.svg

Овој корисник го нервира
целата таа работа со лиценцитe.


Gesture raised fist with index and pinky lifted.jpg
Овој корисник слуша хеви метал.
Vista icon 45x45.pngОвој корисник користи Windows 7